Turkish Arabic English French German Italian Japanese Russian

Şirket Profili

CFCONTROL 2010 yılında deniz, kara ve hava araçları sektörlerine alçak gerilim elektrikli ekipmanları ve otomasyon sistemleri tasarlamak, imal etmek, entegre etmek ve devreye almak için kuruldu. Küresel ve uluslararası bir marka olan CFCONTROL mühendislik ve üretim merkezi Türkiye’de olmasına rağmen operasyon alanı tüm Dünya’dır.
Gelişmiş ülkelerdeki trendleri yakından takip eden CFCONTROL, emisyon salınımı ve sera etkisinin azaltılması anlamına gelen dekarbonizasyon kavramını da şirketin vizyonu olarak görmektedir. Karbon türü yakıtlardan kaçınmak için kullanılan yöntemlerden biri olan elektrifikasyon teknolojilerini inovatif olarak uygulamaya başlayan CFCONTROL, Türkiye’de üretilen her kara, deniz ve hava aracı, ağır hizmet makinaları, savunma sanayi teknolojileri projelerine katkı vermektedir.

Kuruluşundan bu yana 93 adetten fazla proje tamamlayan CFCONTROL, aşağıdaki tüketici tiplerine elektrik sistemleri tedarik etmektedir:

  1. Deniz Araçları
  2. Kara Araçları
  3. Hava Araçları
  4. Ağır Hizmet Makineleri
  5. Savunma Sanayi Teknolojileri
  6. İnsanlı ve İnsansız Uygulamalar

CF Control, covid-19 pandemisi döneminde dünyada oluşan koruyucu toz ve medikal maske ihtiyacını karşılamak üzere, maske üretimi yapan makina tasarımları ve makina üretimleri yapmıştır, bu kapsamda Sonitechnic isimli bir kuruluşu bünyesinde barındırmaktadır.

CFCONTROL, ISO 9001 2015, NATO, SSB, ITO gibi farklı kuruluşların bünyesine kayıtlıdır.
CE Standartı üretim belgesine sahip olup, Solidworks Proffesional, Solidworks Electrical Schematic Proffesional ve 3d Experience Colloborative Business Innovator yazılım lisanlarına sahiptir. 

Akredite Edildiğimiz Kuruluşlar:

Telefon:

+90 (216) 251 15 54

E-Posta:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya